SMKČ k užití české armády pro izraelské zájmy a k návštěvě českého prezidenta v Izraeli aneb přehlídka fanatického sionismu, lži a nenávisti

Jednoznačně protestujeme proti jakémukoliv užití české armády k zájmům sionistického režimu v Izraeli!

Česká armáda má v první řadě sloužit českému lidu a v žádném případě ne rasistické diktatuře či imperialistickým zájmům. Ač je česká armáda v NATO, neznamená to, že se musí horlivě účastnit každé sebešpinavější akce. Sami jsme mnohokrát řekli, že vidíme ve svých stanoviscích prostor pouze pro lidovou armádu, nikoli pro armádu žoldáků a pouze pro armádu mimo imperialistický blok a zájem. Otevřená slova o vládní podpoře apartheidního režimu v Izraeli dokazují, že si mediální mašinérií zmanipulovaní voliči zvolili nikoli levicového prezidenta, ale psa s vodítkem k boudě na izraelské ambasádě. Obdobně jako tato vláda, která mediálně “svrhla” vládu P. Nečase, není levicová, jen potichu dělá špinavou práci za asistence povolných médií – podobně, jako tomu bylo u vlády sionisty Jana Fischera.

Tyto výroky nepotřebují komentáře: „Když Zeman hovořil o přátelství mezi oběma zeměmi, uvedl konkrétní příklady, kdy ČR podává Izraeli pomocnou ruku. Poukázal na to, že po nástupu Jana Kohouta do funkce ministra zahraničí změnila ČR stanovisko a podpořila zařazení vojenské části libanonského hnutí Hizballáh na evropský seznam teroristických skupin. Připomněl také, že prostřednictvím ministra obrany Vlastimila Picka nabídlo Česko vyslání svých vojáků do mise OSN na Golanských výšinách. A do třetice uvedl, že vláda Jiřího Rusnoka rozhodla o vyslání letounu CASA na neklidný Sinajský poloostrov.“ (zdroj Novinky.cz)

Za naprosto zvrácená považujeme slova prezidenta Zemana o tom, že je Izrael ostrůvkem demokracie v regionu. Zřejmě je šovinismus, rasová a náboženská perzekuce, fundamentalismus, násilí a cenzura představou této osoby o “demokracii”. Nikoli však naší. Pro Česko budou dny této návštěvy v Izraeli symbolizovat v historii dny hanby.

Výrok izraelského premiéra, že byl první prezident Československa velkým sionistou, považujeme za nesmyslný. I když kritizujeme řadu názorů a postojů TGM, především z časů buržoazní republiky, oceňujeme jeho boj proti antisemitismu v tzv. Hilsneriádě. Označit však TGM za sionistu je nesmysl, hloupost a lež.

O návštěvě prezidenta ČR v Izraeli můžeme říci to, že se lhář sešel se lhářem, aby pod frázemi o “boji s terorismem” ještě zvýšili horu mrtvol, na které společně stojí. Pokud chce židovský lid žít důstojně a s čistým svědomím, musí zničit sionistický diktát, který mu svědomí vzal.

Ústřední rada SMKČ