Únor 1948/2017 – Antikomunisté znovu ostrouhali!

vule lidu zákonem

Letošní výročí Únorové revoluce, této vítězné bitvy nad zájmy buržoazie a západních velmocí proti československému lidu, znovu podnítilo několik ubožáků, kteří na sebe chtěli poukázat stupidními provokačními akcemi. Hloupost a zavilost však zůstala sama, aktivistů jsou jednotky – samozřejmě placené jidášskými groši!

Antikomunistická chamraď plná impotentních asociálních individuí se dožaduje pozornosti. Ale jediná pozornost, která se jí může v době totality kapitálu dostat je kromě naprostého pohrdání pracujícími pořádná rána kladivem.

Hlupci, kteří sloužili svým pánům z velkokapitálu a zahraničních centrál, se dnes chytají posledního stébla: Nikoho nezajímají pohádky o hodné Americe, skvělé sjednocené Evropě se sídlem v Bruselu a už vůbec ne o kapitalistickém ráji v Česku.

Nikdo už nevěří mýtům o komunismu ani lžím o jediné cestě v tržním hospodářsství a kapitalismu. Každý ví, že boj za chleba je bojem proti kapitalismu i antikomunismu. Předotované antikomunistické instituce nemají sebemenší vliv v naší společnosti. Tito špinaví paraziti jen vyžírají, co jim režim poskytne. Lež hodna Goebbelse nenalezne ohlas v českém lidu. Řada politických loutek v lid, v národ nevěří, ale hodiny už odtikávají poslední chvíle režimu. Je jedno kdy, ale konec se blíží: Už žádný Bakala, Babiš-Bureš, Světlík, ale jeden národ, který si řekne nahlas, že jediné řešení je revoluce – proti škůdcům, zrádcům, za nové jaro této země!

Ani hejkání antikomunistických hus nepřekřičí to, že únor 1948 je vynikající příklad ke znovunastolení lidové moci a vypráskání buržuje a jeho poskoků ze země. Jediná cesta k důstojnosti a prosperitě je v tomto příkladu!