Ajax Red Flowers univerzální čistící prostředek 1l

Ajax Red Flowers univerzální čistící prostředek 1l

59 Kč

Velmi oblíbený produkt Ajax Red Flowers univerzální čistící prostředek 1l s trendy značkou - tento artikl je v tento okamžik při časově omezené akci za 59 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 1000 Kč nebo víc. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Výrobce: 
SKU: 5900273472984
Do obchodu

Popis

Dnes je tady pro vás Ajax Red Flowers univerzální čistící prostředek 1l populárního výrobce - tento produkt nabízíme v časové omezené slevě za 59 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Zásilky nad 1000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Záleží nám na tom, abyste ušetřili. Ajax Red Flowers má unikátní svěžesť, která se aktivuje vzduchem. Uvolňuje svoji květinovou vůni nepřetržitě po dobu více než 24 hodin. Čistí do hloubky a zanechává povrchy zářivě lesklé. Bez oplachování. Varování:Skladujte mimo dosahu dětí. Zamezte styku s očíma. Při zasažení očí důkladně oči vypláchněte vodou.Složení:obsahuje: 5% aniónové povrchově aktivní látky, neiónové povrchově aktivní látkyparfémlimonenelinaloolcitronellolhexyl cinnamalbutylphenyl methylpropionalglutaralmethylchloroisothiazolinonemethylisothiazolinoneoctylisothiazolinone.

Parametry produktu Ajax Red Flowers univerzální čistící prostředek 1l

Název: Ajax Red Flowers univerzální čistící prostředek 1l EAN: 5900273472984 Výrobce: : Tento produkt je k dostání online zde.
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce