BOOM Vibrační kuličky na dálkové ovládání mobilem

BOOM Vibrační kuličky na dálkové ovládání mobilem

2999 Kč

Hit poslední doby, BOOM Vibrační kuličky na dálkové ovládání mobilem s trendy značkou - tento produkt dodáváme při právě probíhající akci za 2999 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Stačí naplnit košík zbožím nad tisícovku a dopravu NEPLATÍTE. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Výrobce: 
SKU: 6930161310073
Do obchodu

Popis

Hit z katalogu: BOOM Vibrační kuličky na dálkové ovládání mobilem co bereme od značky - tento artikl čeká na vás v úžasné akci za 2999 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Zásilky nad 1000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

HiBall je voděodolná pomůcka ke cvičení Kegelových cviků, která byla navržena k obnovení napětí v pánevních svalech, posílení jejich pevnosti a zlepšení jejich ovládání. Může, ale nemusí, být ovládána chytrým telefonem. HiBall používá trojrozměrnou technologii pro měření zátěže svalů pánevního dna při cvičení Kegelových cviků. HiBall aplikace pro chytré mobilní telefony (dostupná pro iOS a Android) analyzuje čtyři aspekty vašeho cvičení: intenzitu, sílu, výdrž a opakování. HiBall je výrobek, který byl jedinečně a vědecky navržen k tomu, aby obnovil pevnost, sílu a kontrolu svalů pánevního dna. Řídí se principy Kegelových cviků a jako první výrobek tohoto druhu na světě využívá trojrozměrnou technologii testující a zaznamenávající zátěž pánevní svalů. Cvičení s HiBall je tedy vhodné nejen pro ženy po porodu ke zlepšení kondice pánevních svalů, ale pomůže také zlepšit držení těla, sníží bolestivost zad, sníží nebo úplně vyřeší problémy s inkontinencí, ovlivní správné uložení a postavení orgánů malé pánve a zlepší sexuální prožitky. Stahovat svaly pánevního dna můžete v průběhu celého dne. Rozměry: průměr první kuličky 3 cm, druhá má 3,3 cm, délka kuliček 7,5 cm + ohebná silikonová anténa s délkou 13 cm, průměrem 0,5 cm.

Parametry produktu BOOM Vibrační kuličky na dálkové ovládání mobilem

Název: BOOM Vibrační kuličky na dálkové ovládání mobilem
EAN: 6930161310073
Výrobce:
Barva: růžová

Tento produkt je k dostání online zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce