Cattara PAGODA Plynový zářič Cattara

Cattara PAGODA Plynový zářič

7699 Kč

Produkt osvědčený zákazníky, Cattara PAGODA Plynový zářič od populárního výrobce Cattara - toto zboží si můžete nechat doručit s úžasnou cenovkou 7699 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tisíc Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Výrobce: 
SKU: 8591686139341
Do obchodu

Popis

Cattara

Vaše oblíbené zboží, Cattara PAGODA Plynový zářič s jakostní značkou Cattara - tento artikl je tady pro vás ve výhodné akci za 7699 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tisíc Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Chcete i za chladného počasí sedět na terase nebo v pergole a nemuset se bát prochladnutí? Pořiďte si tento venkovní tepelný zářič, který výrazně zvýší tepelnou pohodu. Je vybaven výkonným hořákem se spotřebou 0,815 kg/h. Připojuje se k plynové lahvi, která je umístěna v kryté, dvířky opatřené, spodní části zařízení. Lahev není součástí balení. Zapalování je impulsní, pro co nejjednodušší zprovoznění zařízení. Dále obsahuje bezpečnostní spínač, který při naklonění celého zářiče vypne přívod plynu a tím zhasne plamen. Plynový zářič je opatřen kolečky pro usnadněnou mobilitu, navíc je možné ukotvení napevno do země (kotvící vruty nejsou součástí balení). Balení obsahuje veškeré příslušenství včetně připojovací hadice s redukčním ventilem. Určeno pouze pro venkovní použití. Technické parametry:

tepelný výkon - 11,2 kW
typ plynu - propan-butan (LPG)
regulační ventil - 2,8 - 3,0 kPa
plynová láhev - max 10 kg.

Parametry produktu Cattara PAGODA Plynový zářič

Název: Cattara PAGODA Plynový zářič
EAN: 8591686139341
Výrobce: Cattara
Barva: stříbrná

Tento produkt je k dostání online zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce