Cattara Svítilna MIDGE BLOCK nabíjecí

Cattara Svítilna MIDGE BLOCK nabíjecí, lapač hmyzu

599 Kč

Jedinečná nabídka, Cattara Svítilna MIDGE BLOCK nabíjecí, lapač hmyzu s proslulou značkou Cattara - tento produkt máte po jednoduché objednávce ve výhodné akci za 599 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 1000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Výrobce: 
SKU: 8591686131819
Do obchodu

Popis

Cattara

Váš oblíbený produkt, Cattara Svítilna MIDGE BLOCK nabíjecí, lapač hmyzu co bereme od značky Cattara - tento hit můžete získat v časové omezené slevě za 599 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 1000 Kč a víc! Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Lampička s elektronickým lapačem hmyzu, který využívá světlo s ultra fialovými paprsky pro efektivní nalákání létavého hmyzu (např. mouchy, můry, moly, komáry a další). Hmyz je po kontaktu s kovovou sítí pod vysokým napětím zahuben elektrickým proudem. Přístroj k hubení nevyužívá žádných chemických látek, pracuje bez zápachu a bez znečištění. Přístroj je vhodný pro použití doma, na zahradě, v kempu, ale i v restauracích a kantýnách, kancelářích, nemocnicích atd. Přístroj lze postavit na stůl, zavěsit a je vhodný k přenášení. Jako další doplněk zařízení patří solární panel pro průběžné dobíjení na přímém osvětlení. Pro běžné osvětlení jsou použity SMD LED se světelným tokem 60 lm napájené pomocí akumulátoru Li-Ion 18650. Pro nabíjení je určen přibalený mikro USB kabel. Ovládání je řešeno jedním tlačítkem, pomocí kterého lze střídat režimy svícení, lapače a kombinací obou funkcí..

Parametry produktu Cattara Svítilna MIDGE BLOCK nabíjecí, lapač hmyzu

Název: Cattara Svítilna MIDGE BLOCK nabíjecí, lapač hmyzu
EAN: 8591686131819
Výrobce: Cattara
Barva: zelená

Tento produkt je k dostání online zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce