Elektrický startér uhlí Fieldmann FZG 9001 Fieldmann

Elektrický startér uhlí Fieldmann FZG 9001

399 Kč

Neodoláte: Elektrický startér uhlí Fieldmann FZG 9001 od populární značky Fieldmann - tento artikl je tady pro vás za perfektní cenu 399 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 1000 Kč. No a to se jednoduše vyplatí.

Výrobce: 
SKU: 8590669138036
Do obchodu

Popis

Fieldmann

Prvotřídní Elektrický startér uhlí Fieldmann FZG 9001 od oblíbené společnosti Fieldmann - tento artikl je v tuhle chvíli za téměř velkoobchodní cenu 399 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 1000 Kč a víc! Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník. Elektrický startér na dřevěné uhlí a brikety je jedním z nejefektivnějších a nejrychlejším způsobem rozžhavení dřevěného uhlí nebo briket. Startér postačí umístit přímo do grilu a zasypat příslušným množstvím dřevěného uhlí nebo briket do úrovně rysky určující maximální výšku. Stačí jen startér zapojit do elektrické sítě a počkat pár minut do rozžhavení dřevěného uhlí nebo briket. Následně startér odpojit z elektrické sítě, odložit na bezpečné místo a začít grilovat. V případě, že pár přátel přijde na párty o chvíli pozdě vůbec nevadí, stačí celou akci opakovat a během pár minut přátelům pokrmy servírovat..

Parametry produktu Elektrický startér uhlí Fieldmann FZG 9001

Název: Elektrický startér uhlí Fieldmann FZG 9001 EAN: 8590669138036 Výrobce: Fieldmann : Tento produkt je k dostání online zde.
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce