Gardinia Roleta easyfix přírodní bílá Gardinia

Gardinia Roleta easyfix přírodní bílá

479 Kč

No tak tohle je gól: Gardinia Roleta easyfix přírodní bílá s pečetí kvality Gardinia - tento artikl musíte mít v akci za 479 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Stačí naplnit košík zbožím nad tisícovku a dopravu NEPLATÍTE. Neplaťte jinde víc než musíte.

Výrobce: 
SKU: 4003018262442
Do obchodu

Popis

Gardinia

Produkt osvědčený zákazníky, Gardinia Roleta easyfix přírodní bílá od originálního výrobce Gardinia - toto zboží si můžete zakoupit s extra slevou za 479 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 1000 Kč. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti. Rolety jsou prvkem sluneční a pohledové ochrany. Dnes si na sebe roleta bere ještě další úlohu, nejen to, že zastíní interiér před palčivými slunečními paprsky, či zvědavými pohledy zvenčí. Roleta chrání interiér navíc ještě před únikem tepla nebo zbytečným přehříváním a je významným dekoračním prvkem interéru. Dnes si může z nabídky roletových látek vybrat skutečně každý, i ten nejnáročnější zákazník a svůj interiér si vybaví  díky širokému spektru látek tak, aby přesně vystihoval jeho osobitost..

Parametry produktu Gardinia Roleta easyfix přírodní bílá

Název: Gardinia Roleta easyfix přírodní bílá EAN: 4003018262442 Výrobce: Gardinia Velikost: 75 x 150 cm Tento produkt je k dostání online zde.
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce