Headu Puzzle Explore s magickým světlem: Prozkoumej moře 70 dílků Headu

Headu Puzzle Explore s magickým světlem: Prozkoumej moře 70 dílků

449 Kč

Jakostní Headu Puzzle Explore s magickým světlem: Prozkoumej moře 70 dílků oblíbené značky Headu - toto zboží zakoupíte za hustou cenu 449 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 1000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. No a to se jednoduše vyplatí.

Výrobce: 
SKU: 8059591422311
Do obchodu

Popis

Headu

Top produkt, Headu Puzzle Explore s magickým světlem: Prozkoumej moře 70 dílků co nám dodává Headu - tento artikl je v tuhle chvíli ve výhodné akci za 449 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Zásilky nad 1000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Výuková sada HEADU Explore rozvíjí především první vědecké schopnosti malých průzkumníků, neboť pozorování je počátečním i koncovým bodem jakéhokoliv výzkumu. Originálně navržené puzzle slouží nejen pro skládání, ale podporuje právě schopnost přesného pozorování, klasifikace a logického myšlení. Součástí obrázku je fix a čtyři stíratelné tabulky, do kterých si dítě jako správný vědec zaznamenává své poznatky. Zábavu umocňuje také přiložená magická baterka, díky níž je možné odhalit další obrázky, které jsou očím běžně neviditelné. Specifikace a obsah balení:

motiv podmořského světa
počet dílků: 70 ks (přibližná velikost dílku: 6 cm)
rozměry složeného puzzle: 60 x 44 cm
4 stíratelné tabulky a fix pro zaznamenávání poznatků
UV baterka pro pozorování skrytých obrázků
vzdělávací hračka STEM (věda, technologie, inženýrství, matematika)
obrovské množství detailů k pozorování
rozvoj koncentrace, paměti a zvědavosti Doporučeno pro děti ve věku od 5 do 10 let. Pro provoz UV svítilny jsou potřeba 3x AAA baterie (nejsou součástí balení)..

Parametry produktu Headu Puzzle Explore s magickým světlem: Prozkoumej moře 70 dílků

Název: Headu Puzzle Explore s magickým světlem: Prozkoumej moře 70 dílků
EAN: 8059591422311
Výrobce: Headu
:

Tento produkt je k dostání online zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce