Láhev SodaStream Smajlík 0

Láhev SodaStream Smajlík 0,5l modré

129 Kč

Spokojenost přinášející Láhev SodaStream Smajlík 0,5l modré od kvalitní značky Sodastream - tento artikl nakupujte v akci za 129 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 1000 Kč. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Výrobce: 
SKU: 8719128113555
Do obchodu

Popis

Sodastream

Hit z katalogu: Láhev SodaStream Smajlík 0,5l modré od společnosti Sodastream - tento hit snadno najdete s unikátní slevou za 129 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Stačí naplnit košík zbožím nad tisícovku a dopravu NEPLATÍTE. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník. Opakovaně použitelná dětská nápojová láhev od specialisty na perlivou vodu SodaStream. Atraktivní potisk pro moderní školáky, na který budou vaše děti pyšné. Láhev lze díky tlakovému provedení použít přímo ve výrobnících domácí perlivé vody SodaStream. Materiál láhve musí během několika let, při používání ve výrobníku domácí perlivé vody, dlouhodobě a opakovaně odolávat tlaku CO2 plynu z bombičky. Materiál, z kterého je láhev vyrobena, se v důsledku toho opotřebovává a stárne. Abychom měli jistotu, že je maximálně postaráno o vaše bezpečí, má každá láhev stanoveno své datum použitelnosti, které naleznete natištěno přímo na láhvi. NIKDY nepoužívejte láhev ve výrobníku domácí perlivé vody po uplynutí tohoto data a láhev nahraďte za novou, která vám bude spolehlivě sloužit dalších několik roků..

Parametry produktu Láhev SodaStream Smajlík 0,5l modré

Název: Láhev SodaStream Smajlík 0,5l modré EAN: 8719128113555 Výrobce: Sodastream Barva: modrá Tento produkt je k dostání online zde.
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce