Larsen Puzzle Dopravní značky

Larsen Puzzle Dopravní značky, 48 dílků

159 Kč

Zákazníky doporučované zboží, Larsen Puzzle Dopravní značky, 48 dílků od top výrobce Larsen - toto zboží si můžete opatřit s extra slevou za 159 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Utraťte minimálně tisícovku a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Výrobce: 
SKU: 7023852107379
Do obchodu

Popis

Larsen

Prvotřídní Larsen Puzzle Dopravní značky, 48 dílků s jakostní značkou Larsen - tento hit snadno najdete za mimořádně nízkou cenu 159 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Stačí naplnit košík zbožím nad tisícovku a dopravu NEPLATÍTE. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu. Znát dopravní značky je velice důležité, kvůli bezpečnosti. Na tomto puzzle je jich 48, každá na samostatném dílku. Naučte se je všechny. Dětské výukové deskové puzzle Larsen je skvělým prostředkem pro zábavu i poučení. Je to ideální prostředek pro rozvoj prostorové představivosti, paměti a jemné motoriky. Díky deskovému provedení s rámečkem se puzzle dobře skladují i skládají. Na rozdíl od klasických puzzle má dílky různých tvarů, které lze vložit pouze na správné místo, a nehrozí tak záměna. Pro usnadnění skládání jsou vidět řezy jednotlivých částí i na pevné podložce. Puzzle Larsen jsou vyráběny v Evropě s použitím recyklovatelných materiálů a mají dlouholetou tradici. Jednotlivé dílky jsou 2,5 mm silné..

Parametry produktu Larsen Puzzle Dopravní značky, 48 dílků

Název: Larsen Puzzle Dopravní značky, 48 dílků EAN: 7023852107379 Výrobce: Larsen : Tento produkt je k dostání online zde.
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce