Lavvu LAR3011 Rádiem řízený budík s funkcí STOP Second Hand

Lavvu LAR3011 Rádiem řízený budík s funkcí STOP Second Hand, černá

789 Kč

Příjemné pocity navazující Lavvu LAR3011 Rádiem řízený budík s funkcí STOP Second Hand, černá pocházející od značky Lavvu - tento hit pořídíte za téměř velkoobchodní cenu 789 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 1000 Kč. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Výrobce: 
SKU: 8596300015193
Do obchodu

Popis

Lavvu

Diskontní Lavvu LAR3011 Rádiem řízený budík s funkcí STOP Second Hand, černá od firmy Lavvu - toto zboží si můžete opatřit za bombastickou cenu 789 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 1000 Kč nebo víc. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Tento kvalitní budík s nadstandardně dlouhou zárukou je na vteřinu přesný díky automatickému seřízení rádiovým signálem z Německa. Má navíc jednu speciální funkci - jakmile zapnete buzení, vteřinová ručička dojde na pozici 12 a zastaví se, aby vás v noci nerušila. Ručičky svítí ve tmě.Díky postupně zesilujícímu se pípání si můžete být jistí, že zaspat rozhodně nikoho nenechá. A kdybyste si přeci jen chtěli přispat, stačí ho shora zmáčknout a za 5 minut vás začne budit znovu.Technické parametry:

typ strojku - Quartz, bateriový, tikací
příslušenství - 1 ks AA baterie
záruka - 3 roky.

Parametry produktu Lavvu LAR3011 Rádiem řízený budík s funkcí STOP Second Hand, černá

Název: Lavvu LAR3011 Rádiem řízený budík s funkcí STOP Second Hand, černá
EAN: 8596300015193
Výrobce: Lavvu
Barva: černá

Tento produkt je k dostání online zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce