Malý objevitel Velká sada: Čísla a početní operace Trefl

Malý objevitel Velká sada: Čísla a početní operace

379 Kč

Špičkové zboží, Malý objevitel Velká sada: Čísla a početní operace se známou značkou Trefl - tento artikl pořizujte levně za 379 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 1000 Kč. Vy tak neplatíte nic navíc!

Výrobce: 
SKU: 5900511016307
Do obchodu

Popis

Trefl

Poctivý výrobek, Malý objevitel Velká sada: Čísla a početní operace populárního výrobce Trefl - tento produkt posíláme v perfektní akci za 379 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tisíc korun. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup. Čísla a početní operace je sada vzdělávacích her, které dětem přátelským způsobem představují svět čísel, množin a tvarů. Účastník hry si procvičují základní matematické dovednosti. Při hraní si děti rozvíjejí porozumění číslům pomocí obrázků a přiřazování čísel k množinám prvků. Dále si přisvojují rozpoznávání jednotlivých geometrických tvarů. Sada obsahuje hry a hádanky, které pomáhají probouzet a rozvíjet zájem o matematiku, což je dobrým základem pro počátky školního vzdělávání..

Parametry produktu Malý objevitel Velká sada: Čísla a početní operace

Název: Malý objevitel Velká sada: Čísla a početní operace EAN: 5900511016307 Výrobce: Trefl : Tento produkt je k dostání online zde.
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce