Matějovský Bavlněné pleny Premium Klasik

Matějovský Bavlněné pleny Premium Klasik, 70 x 70 cm, sada 20 ks

799 Kč

No tak tohle je gól: Matějovský Bavlněné pleny Premium Klasik, 70 x 70 cm, sada 20 ks s pečetí kvality Matějovský - toto zboží si můžete zakoupit za úžasnou cenu 799 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tisíc korun. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Matějovský

Exkluzivní Matějovský Bavlněné pleny Premium Klasik, 70 x 70 cm, sada 20 ks co odebíráme od výrobce Matějovský - tento produkt nabízíme za téměř velkoobchodní cenu 799 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tisíc Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít? Bavlněné plenky jsou vyrobeny z bavlny a díky technologii tkaní v dutinné vazbě je zaručena zvýšená savost a měkkost - pleny jsou tak příjemnější na dotyk i díky vysoké gramáži, která nemá v současné době na českém trhu konkurenci. Nepostradatelnou výhodou jsou všechny čtyři okraje šité, které zamezují tvarovým změnám po praní a zaručují zvýšenou mechanickou odolnost celé pleny. Jako za časů našich babiček, kdy látkové pleny byly opravdu savé, měkké a tvarově stálé. Šité okraje jsou opravdu zašité, ne pouze stočené a entlované jako u jiných výrobků, tento postup minimalizuje možnost třepení krajů během praní. Látkové pleny mají atesty TZÚ (Textilní zkušební ústav) pro užití ve zdravotnictví a děti mladší 3 let.

Parametry produktu Matějovský Bavlněné pleny Premium Klasik, 70 x 70 cm, sada 20 ks

Název: Matějovský Bavlněné pleny Premium Klasik, 70 x 70 cm, sada 20 ks EAN: Výrobce: Matějovský Barva: bílá Tento produkt je k dostání online zde.
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce