Modom Kompresní punčochy lýtkové dlouhé

Modom Kompresní punčochy lýtkové dlouhé, modrá

369 Kč

Exkluzivní Modom Kompresní punčochy lýtkové dlouhé, modrá co odebíráme od výrobce - tento produkt posíláme za mimořádně nízkou cenu 369 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Utraťte minimálně tisícovku a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Výrobce: 
SKU: 8594161072249
Do obchodu

Popis

Nejprodávanější Modom Kompresní punčochy lýtkové dlouhé, modrá co bereme od značky - tento hit naleznete v jedinečné akci za 369 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tisíc korun. Zařaďte se ke spokojeným klientům. Velmi elegantní a módní kompresní punčochy zaručují vysoce pohodlné nošení. Kompresní punčochy slouží jako osvědčená pomůcka při prevenci a léčbě křečových žil. Snižují pocit únavy, tíhy a napětí v nohou. Doporučujeme těm, kdo trpí omezeným nebo zablokovaným lymfatickým oběhem v dolních končetinách.  Vhodné pro pacienty po operacích, po sklerotizaci, trombózách, pro případy méně závažných zánětů žil. Oceníte i při otocích dolních končetin z různých diagnostických důvodů. Doporučujeme pro všechny profese, především pro ty, kteří mají zátěž dolních končetin, při delším sezení, pro zahrádkáře.Parametry výrobku: složení: polyamid 75%, polyuretan 23%, bavlna 2% velikosti: UNI - odpovídá S, M - 29 cm - 36 cm obvod lýtka, 19 cm - 23 cm obvod nad kotníkem II. kompresní třída (odpovídá tlaku 23 - 32 mm/Hg).

Parametry produktu Modom Kompresní punčochy lýtkové dlouhé, modrá

Název: Modom Kompresní punčochy lýtkové dlouhé, modrá EAN: 8594161072249 Výrobce: Barva: modrá Tento produkt je k dostání online zde.
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce