Modom Posilovač prstů a ruky - set 2 ks - SJH 561

Modom Posilovač prstů a ruky - set 2 ks - SJH 561

239 Kč

Velmi žádaný produkt, Modom Posilovač prstů a ruky - set 2 ks - SJH 561 originální od labelu - toto zboží si můžete zakoupit za mimořádně nízkou cenu 239 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 1000 Kč, neplatíte poštovné. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Výrobce: 
SKU: 4260484593597
Do obchodu

Popis

Vaše možnosti obohacující Modom Posilovač prstů a ruky - set 2 ks - SJH 561 od originálního výrobce - toto zboží si můžete nechat doručit za výhodnou cenu 239 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 1000 Kč. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti. Pořiďte si tuto sadu posilovačů, které vám pomůžou s posílením svalů na rukou. Uchopovací oválný posilovač posiluje ruce a předloktí, zlepšuje úchop, posiluje pevný stisk a rozvíjí motorické schopnosti. Používá se při rehabilitaci prstů, ruky, zápěstí a předloktí, pomáhá obnovovat jejich funkci a sílu. Tvar kopíruje přirozené kontury dlaně. Zelený posilovač je ideální pomůckou pro cvičení prstů ruky, posiluje prstní svaly a podporuje jejich vzájemnou koordinaci. Posilovače můžete využít i po úrazech nebo operacích, při rekonvalescenci po mrtvici, při artritidě nebo pro snížení stresu. Jsou ideální i pro seniory nebo osoby s motorickým omezením, které s jejich pomocí mohou zlepšit a udržet sílu a flexibilitu ve svých rukou. Technické parametry: rozměr zeleného posilovače - 7,5 x 7,5 x 0,8 cm rozměr oválného posilovače - 7,3 x 4 x 4 cm.

Parametry produktu Modom Posilovač prstů a ruky - set 2 ks - SJH 561

Název: Modom Posilovač prstů a ruky - set 2 ks - SJH 561 EAN: 4260484593597 Výrobce: : Tento produkt je k dostání online zde.
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce