NUK Posilovač pánevního dna Nuk

NUK Posilovač pánevního dna

499 Kč

Dnes je tady pro vás NUK Posilovač pánevního dna od známého výrobce Nuk - toto zboží si můžete opatřit v časové omezené slevě za 499 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Zásilky nad 1000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Už se těšíte na svoji objednávku?

Výrobce: 
SKU: 4008600199700
Do obchodu

Popis

Nuk

Vaše možnosti obohacující NUK Posilovač pánevního dna od populární značky Nuk - tento produkt obchodujeme za jedinečnou cenu 499 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Zásilky nad 1000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení. NUK posilovač pánevního dna, diskrétní a pohodlná pomůcka pro poporodní cvičení.Narození dítěte převrátí rodičům život vzhůru nohama. Přesto by novopečené maminky měly věnovat pozornost také svému tělu. Po porodu potřebuje ženské tělo nějakou dobu regenerovat, aby bylo zas jako dřív.  Velkou roli zde hraje pánevní dno. Je potřeba začít speciální postnatální cvičení, aby nadále plnilo svou důležitou funkci v těle. S NUK posilovačem pánevního dna mohou ženy jednoduše cvičit bez velké námahy.Diskrétní pomůcku můžete používat během téměř jakékoli činnosti. Obsahuje kuličku, která s každým vaším pohybem vibruje, tato stimulace napomáhá aktivnímu vypracování svalstva.Jemný, hladký povrch a tvar podobný tamponu usnadňuje aplikaci i poskytuje pohodlné použití. Pomůcka má elastický provázek, za který jej jednoduše a bezpečně vytáhnete. NUK posilovač pánevního dna je vyroben z příjemného materiálu TPE a snadno se čistí..

Parametry produktu NUK Posilovač pánevního dna

Název: NUK Posilovač pánevního dna EAN: 4008600199700 Výrobce: Nuk Barva: fialová Tento produkt je k dostání online zde.
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce