ORAVA MK-1 Blue - Elektronický likvidátor hmyzu Orava

ORAVA MK-1 Blue - Elektronický likvidátor hmyzu

199 Kč

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde ORAVA MK-1 Blue - Elektronický likvidátor hmyzu od kvalitního výrobce Orava - tento hit můžete sehnat po zlevnění za 199 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 1000 Kč. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Výrobce: 
SKU: 8586006929863
Do obchodu

Popis

Orava

V akci je ORAVA MK-1 Blue - Elektronický likvidátor hmyzu od top značky Orava - tento artikl doporučujeme za mimořádně nízkou cenu 199 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 1000 Kč. Přejeme vám příjemné nakupování. Obtěžují vás mouchy, komáři, ovádi a jiný létající dotěrný hmyz? Tato elektrická super zbraň vám pomůže se ho zbavit. Je to skvělý nástroj na hubení obtížného hmyzu bez chemických látek, repelentů dráždicích pokožku, nepříjemného zápachu a fleků na stěnách, ideální pro použití v domácnosti nebo kdekoliv v přírodě.Tento likvidátor hmyzu má bezpečný trojsíťový systém, který je uvnitř pod napětím 1500 V. Zneškodní hmyz a neznečistí okolí. Není třeba vyvíjet sílu, není nutná super zručnost - trefit se, je tak jednoduché. Chytání otravného hmyzu se stane zábavou a novým koníčkem. Stačí nastavit raketu oproti letu hmyzu, stisknout tlačítko na boku rukojeti a vysoké napětí v raketě hmyz zlikviduje.  Napájí jej 2 baterie velikosti AA. Výrobek je zcela bezpečný..

Parametry produktu ORAVA MK-1 Blue - Elektronický likvidátor hmyzu

Název: ORAVA MK-1 Blue - Elektronický likvidátor hmyzu EAN: 8586006929863 Výrobce: Orava Barva: modrá Tento produkt je k dostání online zde.
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce