Orava RSU-04 G multimediální přenosný USB/SD přehrávač s rádiem Orava

Orava RSU-04 G multimediální přenosný USB/SD přehrávač s rádiem

899 Kč

Hit z katalogu: Orava RSU-04 G multimediální přenosný USB/SD přehrávač s rádiem oblíbené značky Orava - toto zboží si můžete objednat extra levně za 899 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 1000 Kč. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 8586016723734
Do obchodu

Popis

Orava

Příjemné pocity navazující Orava RSU-04 G multimediální přenosný USB/SD přehrávač s rádiem s proslulou značkou Orava - tento artikl čeká na vás za hustou cenu 899 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 1000 Kč. Neplaťte jinde víc než musíte. Orava RSU-04 G přenosný USB / SD přehrávač s rádiem,. AM/FM/SW1/SW2 rádio s digitálním zobrazením frekvence. Jeho zajímavou rysem je možnost nahrávání zvuku na USB / SD zařízení přes vestavěný mikrofon, nebo nahrávání z rádia. Nahrává se ve formátu MP3. Nechybí USB vstup a SD/MMC slot, konektor pro připojení stereo sluchátek a AUX In konektor pro připojení externího zařízení. Na LCD displeji se zobrazují čísla skladeb a stav přehrávání, čas, frekvence stanice apod. Podsvícení displeje je možné vyvolat libovolným tlačítkem na zařízení a po 10 sekundách se automaticky vypne. Zařízení je vybaveno i budíkem, který vás vzbudí klasickým zvukem budíku (pípání). Napájení je možné několika způsoby: z elektrické sítě, baterií nebo z vestavěného nabíjecího akumulátoru. Výstupní výkon 2 x 2,2 W (RMS). Napájení 230V ~ 50Hz, 6 V (4 x 1,5 V AA).

Parametry produktu Orava RSU-04 G multimediální přenosný USB/SD přehrávač s rádiem

Název: Orava RSU-04 G multimediální přenosný USB/SD přehrávač s rádiem EAN: 8586016723734 Výrobce: Orava Barva: šedá Tento produkt je k dostání online zde.
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce