Orava RSU-04 W multimediální přenosný USB/SD přehrávač s rádiem Orava

Orava RSU-04 W multimediální přenosný USB/SD přehrávač s rádiem

899 Kč

Příjemné pocity navazující Orava RSU-04 W multimediální přenosný USB/SD přehrávač s rádiem pocházející od značky Orava - tento artikl je v tento okamžik za jedinečnou cenu 899 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 1000 Kč. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 8586016722621
Do obchodu

Popis

Orava

Výjimečné zboží, Orava RSU-04 W multimediální přenosný USB/SD přehrávač s rádiem od společnosti Orava - tento artikl nakupujte za perfektní cenu 899 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 1000 Kč. Přejeme vám příjemné nakupování.

Orava RSU-04 W přenosný USB / SD přehrávač s rádiem,. AM/FM/SW1/SW2 rádio s digitálním zobrazením frekvence. Jeho zajímavou rysem je možnost nahrávání zvuku na USB / SD zařízení přes vestavěný mikrofon, nebo nahrávání z rádia. Nahrává se ve formátu MP3. Nechybí USB vstup a SD/MMC slot, konektor pro připojení stereo sluchátek a AUX In konektor pro připojení externího zařízení. Na LCD displeji se zobrazují čísla skladeb a stav přehrávání, čas, frekvence stanice apod. Podsvícení displeje je možné vyvolat libovolným tlačítkem na zařízení a po 10 sekundách se automaticky vypne. Zařízení je vybaveno i budíkem, který vás vzbudí klasickým zvukem budíku (pípání). Napájení je možné několika způsoby: z elektrické sítě, baterií nebo z vestavěného nabíjecího akumulátoru. Výstupní výkon 2 x 2,2 W (RMS). Napájení 230V ~ 50Hz, 6 V (4 x 1,5 V AA).

Parametry produktu Orava RSU-04 W multimediální přenosný USB/SD přehrávač s rádiem

Název: Orava RSU-04 W multimediální přenosný USB/SD přehrávač s rádiem
EAN: 8586016722621
Výrobce: Orava
Barva: bílá

Tento produkt je k dostání online zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce