Orion Nerezový tlakový hrnec Profi Duo

Orion Nerezový tlakový hrnec Profi Duo, 7 l + 4 l

1299 Kč

Produkt osvědčený zákazníky, Orion Nerezový tlakový hrnec Profi Duo, 7 l + 4 l originální od labelu Orion - toto zboží zakoupíte ve slevové akci za 1299 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 1000 Kč. Neplaťte jinde víc než musíte.

Výrobce: 
SKU: 8592381081249
Do obchodu

Popis

Orion

Dnes je tady pro vás Orion Nerezový tlakový hrnec Profi Duo, 7 l + 4 l s jakostní značkou Orion - tento artikl je v tento okamžik s úžasnou cenovkou 1299 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Zásilky nad 1000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník. Tlakové hrnce Duo 4 + 7 l je souprava dvou hrnců, které mají jednu společnou pružnou tlakovou poklici s bezpečnostním a pracovním ventilem pro upouštění tlaku. Hrnec je opatřen silným 3vrstvým akutermickým dnem, které díky svým vlastnostem spoří výrazně tepelnou energii i čas strávený při přípravě pokrmů. Max. využitelný objem - hladina označena uvnitř hrnce. Hrnec je vhodný na všechny typy tepelných zdrojů.Tlakové hrnce jsou opatřeny speciálním třetím silikonovým ventilem, který slouží jako další pojistka pro případ, kdyby oba standardní ventily selhaly. Při tlaku převyšujícím 3,5 baru se tento ventil sám uvolní, aby mohlo dojít ke snížení tlaku v nádobě a nedošlo k jejímu poškození či vymrštění víka. Silikonový ventil je umístěn pod přítlačným mechanismem víka tak, aby při uvolnění neohrozil nikoho v bezprostřední blízkosti hrnce. Jedná se o technickou novinku zajišťující větší bezpečnosti spotřebitele. Uváděný objem je objem celé nádoby (ne pracovní).Balení obsahuje: 1x hrnec o objemu 4 l, pr. 20 cm, v. 12,5 cm 1x hrnec o objemu 7 l, pr. 20 cm, v. 20 cm.

Parametry produktu Orion Nerezový tlakový hrnec Profi Duo, 7 l + 4 l

Název: Orion Nerezový tlakový hrnec Profi Duo, 7 l + 4 l EAN: 8592381081249 Výrobce: Orion : Tento produkt je k dostání online zde.
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce