Orion Těžítko keramické do sudu 22 cm Orion

Orion Těžítko keramické do sudu 22 cm

279 Kč

Trhem osvědčený produkt, Orion Těžítko keramické do sudu 22 cm originální od labelu Orion - tento hit snadno najdete za bombastickou cenu 279 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 1000 Kč a víc! Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Výrobce: 
SKU: 8592381129712
Do obchodu

Popis

Orion

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Orion Těžítko keramické do sudu 22 cm originální od labelu Orion - tento produkt máte za pár kliknutí v časové omezené slevě za 279 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tisíc korun. Přejeme vám příjemné nakupování.

Keramické těžítko do zeláků je rozděleno na dvě části. Ty umožní jejich vložení i do nádob s průměrem hrdla menším, než je potřebný zkompletovaný průměr těžítka. Otvory v těžítku vytéká ze zeleniny šťáva, využijete je i ke snadnému vyjmutí z nádoby. Zeleninu upěchujete do nádoby, keramickým těžítkem zatížíte tak, aby k zelenině nešel vzduch. Následně přesunete nádobu na stabilní místo s pokojovou teplotou. Jakmile zelenina pustí šťávu a začíná být "cítit", znamená to, že probíhá mléčné kvašení. Je důležité, aby zelenina byla ponořená ve šťávě. Takto vydrží uskladněná i několik měsíců. Oproti dřevu zabrání plísním a bakteriím. Těžítko je vhodné do sudů o průměru 21 cm..

Parametry produktu Orion Těžítko keramické do sudu 22 cm

Název: Orion Těžítko keramické do sudu 22 cm
EAN: 8592381129712
Výrobce: Orion
Barva: hnědá

Tento produkt je k dostání online zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce