Osvěžovací set Vodní mlha

Osvěžovací set Vodní mlha, 7,5 m, TY9405B

649 Kč

Tohle si zamilujete: Osvěžovací set Vodní mlha, 7,5 m, TY9405B s jakostní značkou - tento artikl je v tento okamžik výhodně za 649 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Při objednávce nad 1 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Výrobce: 
SKU: 8581776983602
Do obchodu

Popis

Není proč váhat, Osvěžovací set Vodní mlha, 7,5 m, TY9405B od společnosti - toto zboží zakoupíte za perfektní cenu 649 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 1000 Kč nebo víc. Udělejte si radost.

Rádi byste se v parných letních dnech osvěžili třeba i při posezení s přáteli? Pak máme právě pro vás vodní mlhu, která poslouží k vynikajícímu osvěžení v teplých letních dnech. Jedná se o soustavu mikrotrysek, které můžeme libovolně instalovat. Mlha poskytne krátkodobé ochlazení prostoru až o 10 °C!Je možné ji použít téměř kamkoliv si jen vzpomenete… Je vhodná k použití na balkónech, pergolách, pod slunečníky, na terasách, v zahradních restauracích, vhodné ke krátkodobému ochlazení prostorů pro zvířata, možno použít i ve tropických sklenících pro rosení rostlin, kde je žádoucí vysoká vzdušná vlhkost.

Jistě oceníte jednoduchou montáž, možnost připojení na stávající vodovod ale i ruční postřikovač.
Není vhodné instalovat nad povrchy podléhající účinkům vlhka.
Pozor na kluzkou podlahu, v případě instalace vodní mlhy u kluzkých povrchů jako je např. dlažba a kámen!Jednoduchá instalace: Postačí vám pouze nůžky, případně kladívko. Základem je vyměření vzdálenosti trysek. Ta je vymezena délkou spojovacích hadiček. Hadičky si nastříháme a nejprve nasadíme koncovku pro připojení k hadici nebo přímo vodovodního kohoutu. Přípojný díl obsahuje sítko, které zabraňuje případnému znečistění trysek. Proto je připojení vhodné pouze na čistou, tedy pitnou vodu. Dotažení převlečných matiček je pouze rukou, nepoužívá se žádné nářadí. V potřebné vzdálenosti napojíme první trysku a takto pokračujeme dál, podle požadovaného množství trysek.  Na pevný (dřevěný) podklad přichytíme hadičky příchytkou s hřebíčkem, pokud instalujeme na slunečník nebo plátěnou stříšku, použijeme klips. Jako poslední v řadě instalujeme trysku se záslepkou, zde již není možné připojení dalšího dílu.Směr trysek si můžete nastavit podle potřeby uvolněním matičky. Do požadované polohy trysku zafixujeme dotažením matičky. Rozhodující je tlak v soustavě, při nižším tlaku je menší mlžení a podle potřeby musíme upravit i počet trysek. Běžně sada pokryje plochu 60 m2.Obsah balení:

hadice: 5 x 8 mm, 7,5 m  
mosazné zamlžovací trysky: 5 ks, 1 ks koncová
závěsné klipsy: 5 ks
klipsy na trysky: 5 ks
čepový adaptér a těsnění.

Parametry produktu Osvěžovací set Vodní mlha, 7,5 m, TY9405B

Název: Osvěžovací set Vodní mlha, 7,5 m, TY9405B
EAN: 8581776983602
Výrobce:
Barva: šedá

Tento produkt je k dostání online zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce