Q Power Multiactive Brilliance tablety do myčky

Q Power Multiactive Brilliance tablety do myčky, 25 ks

89 Kč

Vaše oblíbené zboží, Q Power Multiactive Brilliance tablety do myčky, 25 ks s jakostní značkou - tento produkt koupíte levně za 89 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 1000 Kč. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Výrobce: 
SKU: 8590273703057
Do obchodu

Popis

No a tohle chcete: Q Power Multiactive Brilliance tablety do myčky, 25 ks co nám vyrábí - tento produkt prodáváme s výjimečnou slevou za 89 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 1000 Kč. Udělejte si radost. Komplexní tablety do myčky nádobí obsahují obzvláště účinné látky a jsou mimořádně efektivní v měkké, středně tvrdé i tvrdé vodě. Jsou obohaceny o složky, které dodávají nádobí oslnivý lesk (leštící schopnost) a zároveň sklo ochraňují. Funkce soli zabraňuje usazování vodního kamene. Tablety při mycím cyklu myčku čistí. Balení obsahuje 25 ks tablet. Bez fosfátů.Návod k použití: Odstraňte fólii z tablety a vložte tabletu do dávkovače myčky. Dávkování: Pro každý mycí cyklus jedna tableta. Tablety jsou účinné v měkké, středně tvrdé a tvrdé vodě do 25°dH (90 % domácností), v případě velmi tvrdé vody (nad 25°dH) použijte současně tablety, regenerační sůl a leštidlo.Složení: 5-15% bělící činidla na bázi kyslíku, 5-15% zeolity, <5% neiontové povrchově aktivní látky, <5% polykarboxyláty, <5% EDTA a její soli, Enzymy (protease, alpha-amylase, lipase), Parfém, Obsahuje 18% kyseliny citronové.

Parametry produktu Q Power Multiactive Brilliance tablety do myčky, 25 ks

Název: Q Power Multiactive Brilliance tablety do myčky, 25 ks EAN: 8590273703057 Výrobce: : Tento produkt je k dostání online zde.
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce