Romant párový vibrátor a masturbátor

Romant párový vibrátor a masturbátor

999 Kč

Právě je za dobrou cenu Romant párový vibrátor a masturbátor od producenta - tento artikl musíte mít s neuvěřitelnou slevou za 999 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tisíc Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Výrobce: 
SKU: 8594072761249
Do obchodu

Popis

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Romant párový vibrátor a masturbátor od firmy - tento hit naleznete extra levně za 999 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 1000 Kč. Už se těšíte na svoji objednávku? Skvělá pomůcka pro každého -  pro muže, ženu i pár.  Už její nevšední tvar napovídá, že její využití bude opravdu rozsáhlé. Masturbátor: kulatá část je otevřená pro pohodlné nasazení na penis. Dvě pružné, ale přitom dostatečně pevné čelisti obejmou váš penis a vy si díky drážkám, výstupkům, dostatečně dlouhé rukojeti a vibracím užijete skvělou masturbaci. Vnitřní minimální průměr této části je 3,5 cm. Tato část má vlastní motor a po zapnutí můžete tlačítkem přepínat mezi 7 vibračními módy. Vibrátor: ano, rukojeť masturbátoru je vlastně samostatný vibrátor. To je umožněno také tím, že ovládací tlačítka jsou umístěna pod čelistmi masturbátoru. Jako vibrátor lze použít část o délce 11 cm. Průměr vibrační části je 3,5 cm. Také tato část má samostatný motor, který se po zapnutí ovládá stejným tlačítkem. Také zde je pro vás připraveno 7 vibračních módů. Ano, tento výrobek má dva motory a každý lze ovládat samostatně nebo jdou spustit oba najednou. Co z toho vyplývá? Že má vaše fantazie zelenou a vy se můžete oddávat párovým hrátkám. Vyzkoušejte ho také jako párový vibrátor. Výrobek má dobíjecí baterii, USB kabel je součástí balení..

Parametry produktu Romant párový vibrátor a masturbátor

Název: Romant párový vibrátor a masturbátor EAN: 8594072761249 Výrobce: Barva: fialová Tento produkt je k dostání online zde.
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce