Samolepka Orchidej

Samolepka Orchidej, Kliene Wolke

239 Kč

Dnes je tady pro vás Samolepka Orchidej, Kliene Wolke od producenta Kleine Wolke - tento produkt koupíte za perfektní cenu 239 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1000 Kč. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Výrobce: 
SKU: 4004478227545
Do obchodu

Popis

Kleine Wolke

Vaše možnosti obohacující Samolepka Orchidej, Kliene Wolke s pečetí kvality Kleine Wolke - tento produkt dodáváme ve slevové akci za 239 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 1000 Kč. No a to se jednoduše vyplatí. Samolepka Orchidej. K výzdobě vaší koupelny, není nic lepší a jednodušší, než tato krásná samolepka. Je vytištěna na obou stranách, tak může být přilepená na dveřích sprchového koutu.Statická fólie lepí snadno bez nutnosti pásky, přičemž je nekonečně opakovaně použitelná..

Parametry produktu Samolepka Orchidej, Kliene Wolke

Název: Samolepka Orchidej, Kliene Wolke EAN: 4004478227545 Výrobce: Kleine Wolke : Tento produkt je k dostání online zde.
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce