SODASTREAM Lahev dětská 0.5l Smajlík zelená SODA Sodastream

SODASTREAM Lahev dětská 0.5l Smajlík zelená SODA

129 Kč

Poctivý výrobek, SODASTREAM Lahev dětská 0.5l Smajlík zelená SODA od oblíbeného výrobce Sodastream - toto zboží si můžete objednat za skvělou cenu 129 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 1000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Vy tak neplatíte nic navíc!

Výrobce: 
SKU: 8719128113586
Do obchodu

Popis

Sodastream

Trendy SODASTREAM Lahev dětská 0.5l Smajlík zelená SODA od producenta Sodastream - toto zboží si můžete opatřit po slevě za 129 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 1000 Kč. Neplaťte jinde víc než musíte.

Opakovaně použitelná dětská nápojová láhev od specialisty na perlivou vodu SodaStream. Atraktivní potisk pro moderní školáky, na který budou vaše děti pyšné. Vyrobena ze zdravotně nezávadného plastu bez BPA. Láhev lze díky tlakovému provedení použít přímo ve výrobnících domácí perlivé vody SodaStream. Objem lahve 0,5 l je optimální pro mladší školní děti.Materiál láhve musí během několika let, při používání ve výrobníku domácí perlivé vody, dlouhodobě a opakovaně odolávat tlaku CO2 plynu z bombičky. Materiál, z kterého je láhev vyrobena, se v důsledku toho opotřebovává a stárne. Abychom měli jistotu, že je maximálně postaráno o vaše bezpečí, má každá láhev stanoveno své datum použitelnosti, které naleznete natištěno přímo na láhvi. NIKDY nepoužívejte láhev ve výrobníku domácí perlivé vody po uplynutí tohoto data a láhev nahraďte za novou, která vám bude spolehlivě sloužit dalších několik roků.Láhev nemyjte v myčce nádobí nebo vodou, která má více než 50 °C. Neskladujte v mrazáku, v blízkosti zdrojů tepla ani horkém interiéru vozidel..

Parametry produktu SODASTREAM Lahev dětská 0.5l Smajlík zelená SODA

Název: SODASTREAM Lahev dětská 0.5l Smajlík zelená SODA
EAN: 8719128113586
Výrobce: Sodastream
Barva: zelená

Tento produkt je k dostání online zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce