Sodastream Lahev FUSE 1l Pražské Quadriennale; 42003195 Sodastream

Sodastream Lahev FUSE 1l Pražské Quadriennale; 42003195

199 Kč

V akci je Sodastream Lahev FUSE 1l Pražské Quadriennale; 42003195 od společnosti Sodastream - toto zboží si můžete koupit za perfektní cenu 199 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 1000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Výrobce: 
SKU: 8719128115559
Do obchodu

Popis

Sodastream

Limitovaná edice produktu Sodastream Lahev FUSE 1l Pražské Quadriennale; 42003195 co nám dodává Sodastream - tento hit naleznete při časově omezené akci za 199 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1000 Kč. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat. Opakovaně použitelná láhev SodaStream, kterou využijete "jen tak" s čerstvě natočenou vodou z kohoutku s sebou na zahnání žízně nebo pro přípravu čerstvé perlivé vody v některém z výrobníků perlivé vody SodaStream. Vlastnosti a specifikace: opakovaně použitelná láhev pro čerstvou točenou vodu vhodná pro výrobníky perlivé vody SodaStream, do kterých pasují láhve typu Fuse vyrobeno ze zdravotně nezávadného plastu bez BPA látek celkový objem láhve 1 litr provozní objem láhve pro přípravu perlivé vody 0,84 litru pevně těsnící šroubovací víčko dobře chrání neperlivou i perlivou vodu před vybryndáním trofejní limitovaná edice vyrobená v omezeném počtu 4000 kusů speciální potisk k příležitosti 14. ročníku uměleckého setkání Pražské Quadriennale 2019Láhve SodaStream JET, pojmenované podle nejprodávanějšího a nejrozšířenějšího modelu výrobníku perlivé vody, jsou mírně nižší, ve tvaru pravidelného válce a právě tvarem se liší od svého rozměrově vyššího a užšího sesterského modelu ve tvaru kapky, pojmenovaného FUSE. Pokud zamýšlíte lahev používat k přípravě perlivé vody, ujistěte se prosím před nákupem, že vybraný typ lahve právě do vašeho výrobníku pasuje. Pro vaši bezpečnost nezapomínejte kontrolovat, že láhev není po uplynutí data použitelnosti vyznačeného na zadní straně láhve. Toto omezení platí pouze pro přípravu perlivé vody pod tlakem ve výrobníku. Pro neperlivou vodu nemá použití lahve žádné časové omezení .Materiál láhve musí během několika let při používání ve výrobníku domácí perlivé vody dlouhodobě aopakovaně odolávat tlaku potravinářského CO2 plynu z bombičky. Materiál, z kterého je láhevvyrobena, se v důsledku toho opotřebovává a stárne. NIKDY nepoužívejte láhev ve výrobníku domácí perlivé vody po uplynutí tohoto data a láhev nahraďte za novou.Láhev typu Jet lze použít s modely výrobníku perlivé vody SodaStream: Jet, Play, Source, Genesis, Fizz, Dynamo, Pure, Spirit, Revolution, Power. Nemyjte v myčce nádobí nebo vodou, která má více než 50 °C..

Parametry produktu Sodastream Lahev FUSE 1l Pražské Quadriennale; 42003195

Název: Sodastream Lahev FUSE 1l Pražské Quadriennale; 42003195 EAN: 8719128115559 Výrobce: Sodastream Barva: žlutá Tento produkt je k dostání online zde.
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce