SODASTREAM Lahev FUSE 1l X SODA Sodastream

SODASTREAM Lahev FUSE 1l X SODA

199 Kč

Nejprodávanější SODASTREAM Lahev FUSE 1l X SODA od značky Sodastream - tento artikl musíte mít za hustou cenu 199 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 1000 Kč. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Výrobce: 
SKU: 8719128115412
Do obchodu

Popis

Sodastream

Velmi oblíbený produkt SODASTREAM Lahev FUSE 1l X SODA co nám dodává Sodastream - toto zboží si můžete zakoupit za téměř velkoobchodní cenu 199 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 1000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. No a to se jednoduše vyplatí. Opakovaně použitelná láhev SodaStream, kterou využijete "jen tak" s čerstvě natočenou vodou zkohoutku s sebou na zahnání žízně nebo pro přípravu čerstvé perlivé vody v některém z výrobníkůperlivé vody SodaStream. Základní model samostatně balené lahve typu Fuse vybavený prémiovousněhobílou barvou a "X" potiskem z jemných linek.Vlastnosti a specifikace: opakovaně použitelná láhev pro čerstvou točenou vodu vhodná pro výrobníky perlivé vody SodaStream, do kterých pasují láhve typu Fuse vyrobeno ze zdravotně nezávadného plastu bez BPA látek celkový objem láhve 1 litr provozní objem láhve pro přípravu perlivé vody 0,84 litru pevně těsnící šroubovací víčko dobře chrání neperlivou i perlivou vodu před vybryndáním Láhve SodaStream JET, pojmenované podle nejprodávanějšího a nejrozšířenějšíhomodelu výrobníku perlivé vody, jsou mírně nižší, ve tvaru pravidelného válce a právě tvarem se liší odsvého rozměrově vyššího a užšího sesterského modelu ve tvaru kapky, pojmenovanéhoFUSE.Pokud zamýšlíte lahev používat k přípravě perlivé vody, ujistěte se prosím před nákupem, že vybranýtyp lahve právě do vašeho výrobníku pasuje. Pro vaši bezpečnost nezapomínejte kontrolovat, želáhev není po uplynutí data použitelnosti vyznačeného na zadní straně lahve. Toto omezeníplatí pouze pro přípravu perlivé vody pod tlakem ve výrobníku. Pro neperlivou vodu nemápoužití lahve žádné časové omezení .Láhev typu Jet lze použít s modely výrobníku perlivé vody SodaStream: Jet, Play, Source,Genesis, Fizz, Dynamo, Pure, Spirit, Revolution, Power. Nemyjte v myčce nádobí nebo vodou, která má více než 50 °C..

Parametry produktu SODASTREAM Lahev FUSE 1l X SODA

Název: SODASTREAM Lahev FUSE 1l X SODA EAN: 8719128115412 Výrobce: Sodastream Barva: bílá Tento produkt je k dostání online zde.
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce