Soehnle Style Sense Connect 100 osobní váha diagnostická Soehnle

Soehnle Style Sense Connect 100 osobní váha diagnostická

999 Kč

Spokojenost přinášející Soehnle Style Sense Connect 100 osobní váha diagnostická od producenta Soehnle - tento produkt máte na dosah ruky v jedinečné akci za 999 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 1000 Kč. Už se těšíte na svoji objednávku?

Výrobce: 
SKU: 4006501638717
Do obchodu

Popis

Soehnle

Jedinečná nabídka, Soehnle Style Sense Connect 100 osobní váha diagnostická s jakostní značkou Soehnle - toto zboží si můžete nechat poslat levně za 999 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 1000 Kč nebo víc. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli. Tato osobní váha vás na první pohled zaujme svým velikým, snadno čitelným displejem s číslicemi velkými 3,5 cm. Vybavena je automatickou funkcí zapnutí a vypnutí i pamětí až pro 8 osob.Dokáže graficky znázornit všechny naměřené hodnoty. Její používání je velmi snadné a intuitivní. Využít můžete I spojení s nejlepšími fitness aplikacemi. Kompatibilní je s Apple (iOS) i Androidem. Funkce: zobrazí rozdíl oproti minulému vážení zobrazí rozdíl mezi skutečnou a požadovanou hmotností zobrazí BMI zobrazí rozdíl mezi skutečným a standardním BMI.

Parametry produktu Soehnle Style Sense Connect 100 osobní váha diagnostická

Název: Soehnle Style Sense Connect 100 osobní váha diagnostická EAN: 4006501638717 Výrobce: Soehnle Barva: stříbrná Tento produkt je k dostání online zde.
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce