TESCOMA sáčky toast & gril DELÍCIA GOLD

TESCOMA sáčky toast & gril DELÍCIA GOLD, 2+1 ks

99 Kč

Nejprodávanější TESCOMA sáčky toast & gril DELÍCIA GOLD, 2+1 ks od kvalitního výrobce Tescoma - tento hit seženete s neuvěřitelnou slevou za 99 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 1000 Kč. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Výrobce: 
SKU: 8595028474435
Do obchodu

Popis

Tescoma

Tradiční bestseller, TESCOMA sáčky toast & gril DELÍCIA GOLD, 2+1 ks populárního výrobce Tescoma - tento produkt objednáte za perfektní cenu 99 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 1000 Kč a víc! Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým. Při zapékání a grilování zůstávají toastovač, gril i pánev čisté díky sáčkům toast & gril DELÍCIA GOLD značky Tescoma.Perfektní pro zapékání toastů, masa, ryb a zeleniny bez použití tuku a bez připalování. Šťáva z připravovaných pokrmů zůstává uvnitř sáčků, toastovač, gril i pánev zůstávají čisté. Otevřený konec musí směřovat vzhůru tak, aby z něj šťáva nevytékala a pára stoupala vzhůru. Pokrmy se opékají z obou stran po stejnou dobu a při stejné teplotě jako bez použití sáčku. Sáčky se nesmí dostat do přímého kontaktu s ohněm. Na sáčku ani v něm nic nekrájete, nenapichujte, mohlo by dojít k poškození.Specifikace: rozměry: 1x 25 x 20 cm a 2x 15 x 20 cm materiál: žáruvzdorná tkanina s antiadhezním povrchem údržba: vypláchněte vně i zevnitř pod tekoucí vodou opakované použití záruka 2 roky.

Parametry produktu TESCOMA sáčky toast & gril DELÍCIA GOLD, 2+1 ks

Název: TESCOMA sáčky toast & gril DELÍCIA GOLD, 2+1 ks EAN: 8595028474435 Výrobce: Tescoma : Tento produkt je k dostání online zde.
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce