Travel Blue Bezpečnostní cestovní zámek na zavazadla kovový bez klíčů na kombinaci TB034 Travel Blue

Travel Blue Bezpečnostní cestovní zámek na zavazadla kovový bez klíčů na kombinaci TB034

249 Kč

Diskontní Travel Blue Bezpečnostní cestovní zámek na zavazadla kovový bez klíčů na kombinaci TB034 originální od labelu Travel Blue - tento artikl pořizujte po zlevnění za 249 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tisíc korun. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Výrobce: 
SKU: 5018404000347
Do obchodu

Popis

Travel Blue

Váš oblíbený produkt, Travel Blue Bezpečnostní cestovní zámek na zavazadla kovový bez klíčů na kombinaci TB034 od značky Travel Blue - tento artikl čeká na vás téměř zdarma za 249 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1000 Kč. Udělejte si radost. Zabezpečte své zavazadlo před zloději a pořiďte si tento kvalitní bezpečnostní zámek na číselnou kombinaci, který zaručí dokonalou ochranu vašich věcí během přepravy. Je vyroben z vysoce kvalitní kovové slitiny. Zámek je z výroby nastaven na kombinaci 0-0-0. Pro změnu kombinace stiskněte tlačítko na základně a držte. Zatímco držíte tlačítko, zvolte si vlastní tajné číslo. Poté jednoduše tlačítko pusťte a zámek je připraven k použití. Dodáváme ve třech barevných provedeních, bez možnosti výběru. Travel Blue je britský výrobce přislušenství pro všechny cestovatele. Jako jediný výrobce má nejen ucelenou nabídku cestovního příslušenství, ale také disponuje vlastním vývojovým střediskem, které je garantem vysoké kvality a bezpečnosti všech produktů Travel Blue..

Parametry produktu Travel Blue Bezpečnostní cestovní zámek na zavazadla kovový bez klíčů na kombinaci TB034

Název: Travel Blue Bezpečnostní cestovní zámek na zavazadla kovový bez klíčů na kombinaci TB034 EAN: 5018404000347 Výrobce: Travel Blue : Tento produkt je k dostání online zde.
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce