Zahradní palisáda půl-kolíková

Zahradní palisáda půl-kolíková, 2,15m - Teracota

319 Kč

Kvalitní Zahradní palisáda půl-kolíková, 2,15m - Teracota kvalitní značky - tento artikl je v tento okamžik v jedinečné akci za 319 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 1000 Kč. Neplaťte jinde víc než musíte.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

No tak tohle je gól: Zahradní palisáda půl-kolíková, 2,15m - Teracota kvalitní značky - toto zboží si můžete nechat poslat za jedinečnou cenu 319 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 1000 Kč. Zařaďte se ke spokojeným klientům. Zahradní půl-kolíková palisáda z kvalitního plastu. Palisáda je vhodným pomocníkem při zakládání záhonků, jednoduše oddělíte záhonky od cestiček nebo trávníků. Možné také vytvoření různých tvarů záhonků. Jednoduchá instalace - obrubník se jednoduše zasune do půdy. Jedno balení obsahuje celkem 10 modulů. Výška palisády nad zemí je 14,5 cm..

Parametry produktu Zahradní palisáda půl-kolíková, 2,15m - Teracota

Název: Zahradní palisáda půl-kolíková, 2,15m - Teracota EAN: Výrobce: Barva: hnědá Tento produkt je k dostání online zde.
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce